Това беше за тази вечер и първия блог на живо на нашия сайт. Благодарим на всички, които бяха с нас. Идеята е това да бъде вашият втори екран. Утре ще проследим всички мачове за ФА Къп.

Напрежение в края на мача. Двата тима се спречкаха, но са далеч от класическите сблъсъци между Кийн и Виера, Киоун и Ван Нистелрой. Всичко свършва с картони за Колошинац и Рашфорд.

Арсенал спечели ФА Къп в последните 3 случая, когато елиминира Юнайтед (2003, 2005, 2015), сега победата изглежда недостижима.

Арсенал имат по-малко от 15 минути, за да стигнат до преиграване на „Олд Трафорд“.

Междувременно в другия мач за деня Бростол Сити води с 2-1 на Болтън.

Нов тежък удар за домакините. Кошчиелни няма да продължи. В рамките на около 40 минути Арсенал загуби двамата си титулярни централни защитници Сократис и Кошчиелни. Гендузи влиза в игра, а Джака ще е играе като бранител с Мустафи.

Проблеми за Арсенал и Кошчиелни. Защитникът получава медицинска помощ след сблъсък с Лукаку.

Първи жълт картон в мача. Получи го капитанът на Арсенал Лоран Кошчиелни за фаул срещу Погба.

Първи шанс за Арсенал веднага след почивката. Ромеро с невероятно спасяване при удар с глава на Рамзи.

Гарет Саутгейт е в ложите на „Емиратс“, няма промени в съставите.

Страхотно първо полувреме в Лондон. Юнайтед няма спирачка при Оле и води с 2-1 след голове на Алексис и Лингард. Те дадоха аванс с 2-0, но преди това Арсенал понесе нов удар с контузията на Сократис. Пиер-Емерик Обамеянг върна един гол за „артилеристите“, очаква ни лудо второ полувреме.

Оба върна един гол за Арсенал

Юнайтед нанесе втори удар в рамките на 3 минути, Лингард наказа защитата на Арсенал след пас на Лукаку. Белгиецът обаче беше в спорно положение на засада

С гол на Алексис Санчес Юнайтед поведе на Арсенал в „Емиратс?