Здравейте, започва нашият блог за ФА Къп. В момента се играят нови 8 мача от най-стария турнир. Какъв финал на „Дъ Ню Ден“. Милуол удари Евертън в последната секунда.

Всички резултати от ФА къп до момента: Брайтън 0-0 УБА, Донкастър 2-1 Олдъм, Ман Сити 5-0 Бърнли, Мидълзбро 1-1 Нюпорт, Нюкасъл 0-2 Уотфорд, Портсмут 1-1 КПР, Шрюзбъри 2-2 Уулвс, Суонзи 4-1 Джилингам.

Сити продължава да мачка Бърнли -3-0 след гол на Де Брюйне в 61-ата минута.

Най-накрая гол на „Сейнт Джеймис“. Уотфорд поведе на Нюкасъл с гол на Грей в 62-ата минута.

Сензацията на деня засега е в Шрюзбъри. Там домакините поведоха на Уулвс с гол на Грег Дохърти в 47-ата минута.

В Бургас: малките фенове на Нюкасъл се надяват пред второто полувреме техните любимци да вкарат.

Мидълзбро най-накрая откри срещу Нюпорт. Точен бе Дани Аяла в 51-ата минута.

Манчестър Сити поведе с 2-0 на Бърнли. Бернардо Силва вкара втория гол 6 минути след почивката.

Сити също поведе в резултата срещу Бърнли, а точен бе Габриел Жесуш в 23-ата минута.

Суонзи поведе на Джилингам с гол на Макбърни в 10-ата минута.

Феновете на Нюкасъл се събраха в „Гарванът и гюлето“ за мача

За „свраките“ се завръща сред титулярите Кенеди

Край на мача. Въпреки нервния край Дарби успя да пречупи като гост Акрингтън Стенли с 1-0 след гол на Мартин Уагхорн. Българският вратар Димитът Евтимов не влезе в игра за Акри.

Дарби най-накрая успя да пречупи домакините след един корнер в 78-ата минута, а при последвалото разбъркване Мартин Уагхорн се разписа.