Саутхямптън победи заслужено Фулъм с 3-1 в продуктивен мач, който премина без особено напрежение.

Първо попадение за “ светците“ отбеляза Тела, който влезе в игра след почивката, в едва 6-ти мач след завръщането си от тежка контузия в коляното, а за гостите 18-годишният Карвальо.

Първото полувреме падна едно попадение дело на Адамс, който в 27-та минута наказа лошото подреждане след статично положение на защитата на Фулъм.

Второто полувреме предложи три попадения, като две от тях бяха дебютни за Тела за домакините и Карвальо за гостите.

Последната дума имаше ветеранът Уолкът, който получи страхотен пас именно от….Тела.

Чудесен мач записаха в редиците на Саутхямптън Уорд-Праус и Адамс, които дадоха категорична заявка за попадане в разширения състав на „трите лъва“ за предстоящото Европейско първенство.