Тайрик Мичъл отбеляза своя първи професионален гол, като Кристъл Палас победи с 3-2 Астън Вила на Селхърст Парк.

„Орлите“ трябваше на два пъти да наваксват изоставания за да могат да се поздравят с драматична победа.

В 17-та мин. МакГин изведе „виланите“ напред със страхотен удар покрай Бътланд.

Лондончани изравниха в 32-та минута след страхотен удар с глава на Бентеке, който наказа бившия си клуб.

Бентеке бележи срещу бившия си отбор

Две минути по-късно Ел Гази изведе отново бирмингамци напред в резултата, след хитро подаване на Уоткинс с глава.

Второто полувреме продължи с нападателния футбол, който предложиха двата тима. Бяха нанесени цели 42 удара по посока на двете врати, като 13 от тях бяха точни.

С наближаването на последните минути Палас натисна и в 75-та минута Заха изравни със силен шут и отклонена топка в Елмохамади.

Драмата бе пълна, когато в 84-та минута Мичъл бе на точното място за да вкара топката с гърди в мрежата на Мартинез, след нескопосан удар на Езе и чудесен пробив на Заха.

Във втори пореден мач, като резерва се появи Грийлиш, който дълго време отсъстваше поради контузия.